Przekąski

1. Frytki

3,00 5,00
2. Ziemniaczki opiekane

4,00 6,00
3. Hamburger

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem, ułożonym na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z ogórkiem kiszonym, pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję. Dopełnieniem smaku są smaczne sosy.

10,00
4. Chesseburger

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem pokrytym plastrem sera. Całość ułożona jest na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z ogórkiem kiszonym, pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję. Dopełnieniem smaku są smaczne sosy.

11,00
5. Bekonburger

Miękka bułka z soczystym stekiem pokrytym plastrem sera i bekonem ułożonym na sałacie lodowej z czerwoną cebulą oraz pomidorem tworzą wyjątkową kompozycję. Dopełnieniem smaku jest pyszny sos majonezowy.

11,00
6. Chickenburger

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystymi stripsami, ułożonymi na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję. Uzupełnieniem jest pikantny sos.

11,00
8. American Burger ( NOWOŚĆ )

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem, ułożonym na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z cebulką prażoną, sałatką szwedzką, ketchupem i musztardą tworzą wyjątkową kompozycję.

10,00
12. Burger BOX ( NOWOŚĆ )

Dowolnie wybrany burger, porcja frytek w rozmiarze L oraz ketchup.

13,00
13. Grzanki czosnkowe

5 sztuk chrupiących grzanek.

5,00
14. Placki ziemniaczane ( NOWOŚĆ )

5 sztuk

7,00
15. Placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i zieloną pietruszką ( NOWOŚĆ )

5 sztuk

10,00