Przekąski

1. Frytki

3,00 5,00
2. Ziemniaczki opiekane

3,50 5,50
3. Hamburger

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem, ułożonym na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z ogórkiem kiszonym, pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję. Dopełnieniem smaku są smaczne sosy.

9,00
4. Chesseburger

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem pokrytym plastrem sera. Całość ułożona jest na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z ogórkiem kiszonym, pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję. Dopełnieniem smaku są smaczne sosy.

9,50
5. Bekonburger

Miękka bułka z soczystym stekiem pokrytym plastrem sera i bekonem ułożonym na sałacie lodowej z czerwoną cebulą oraz pomidorem tworzą wyjątkową kompozycję. Dopełnieniem smaku jest pyszny sos majonezowy.

10,00
6. Chickenburger

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystymi stripsami, ułożonymi na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję. Uzupełnieniem jest pikantny sos.

10,00
7. Strefaburger

Miękka bułka obsypana sezamem z grillowanym mięsem z dodatkiem zielonej pietruszki i grillowanej papryki ułożona na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z ogórkiem kiszonym, pomidorem i chrupiącymi krążkami cebuli tworzą wyjątkową kompozycję.

10,00
8. American Burger ( NOWOŚĆ )

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem, ułożonym na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z cebulką prażoną, sałatką szwedzką, ketchupem i musztardą tworzą wyjątkową kompozycję.

10,00
9. Fish Burger ( NOWOŚĆ )

Miękka bułka obsypana sezamem z dodatkiem paluszków rybnych ułożonych na sałacie lodowej z pomidorem oraz cebulą. Dopełnieniem smaku jest sos tatarski.

10,00
10. Farm Burger ( NOWOŚĆ )

Miękka bułka obsypana sezamem z soczystym stekiem, ułożonym na kruchej sałacie lodowej, która w połączeniu z pomidorem, cebulą oraz sosem chrzanowo - musztardowm tworzy wyśmienitą kompozycję.

10,00
11. Doubleburger ( NOWOŚĆ )

Miękka bułka w rozmiarze XXL obsypana sezamem, z dwoma soczystymi stekami, pomidorem, ogórkiem, cebulą ułożonymi na kruchej sałacie lodowej. Dopełnieniem smaku jest sos duński oraz BBQ.

15,00
12. Burger BOX ( NOWOŚĆ )

Dowolnie wybrany burger (z wyjątkiem Doubleburgera), porcja frytek w rozmiarze L oraz ketchup.

12,00
13. Grzanki czosnkowe

5 sztuk chrupiących grzanek.

5,00
14. Mini placki ziemniaczane ( NOWOŚĆ )

5 sztuk

7,00
15. Mini placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i zieloną pietruszką ( NOWOŚĆ )

5 sztuk

10,00
16. Party MIX ( NOWOŚĆ )

Doskonałe połączenie kilku rodzajów ziemniaczanych i mięsnych przekąsek. W cenie Party MIX'u jeden sos do wyboru - ketchup, tajski, czosnkowy, BBQ

10,00