Zestawy Obiadowe

Do każdego zestawu obiadowego ZUPA DNIA 3zł

1. Zestaw Obiadowy Klasyk

Mięso kebab z mixem świeżych warzyw, frytkami, ryżem lub ziemniaczanymi łódeczkami, a także smacznymi sosami.

16,00
2. Zestaw Grecki ( NOWOŚĆ )

Soczysta, grillowana pierś z kurczaka podawana z sałatką grecką. Istnieje możliwość dokupienia ryżu do dania w cenie 3 zł.

16,00
3. Zestaw Obiadowy Chicken

Soczysta, grillowana pierś z kurczaka podawana z sałatką oraz ziemniaczanymi łódeczkami, frytkami, lub ryżem do wyboru.

16,00
4. Zestaw Obiadowy Królewski

Marynowany stek z karkówki w idealnie skomponowanej mieszance przypraw, smażony na maśle klarowanym, podawany z mixem świeżych warzyw, frytkami, ryżem lub ziemniaczanymi łódeczkami, a także smacznymi sosami.

17,00
5. Crispy

Kilka sztuk soczystych stripsów w łagodnej panierce podawanych z sałatką oraz frytkami, ziemniaczkami lub ryżem do wyboru.

16,00
6. Kurczak w szpinaku

Soczysta, grillowana pierś z kurczaka, pokryta delikatnym sosem śmietanowo - szpinakowym z dodatkiem czosnku. Podawana w towarzystwie sałatki oraz frytek, ziemniaczków lub ryżu do wyboru.

17,00
7. Zestaw z Brokułami ( NOWOŚĆ )

Soczysta, grillowana pierś z kurczaka z brokułami gotowanymi na parze. Podawana w towarzystwie frytek, ziemniaczków lub ryżu do wyboru.

17,00
8. Kurczak w pieczarkach ( NOWOŚĆ )

Soczysta, grillowana pierś z kurczaka, pokryta aromatycznym sosem pieczarkowym z dodatkiem cebulki. Podawana w towarzystwie sałatki oraz ziemniaczanych łódeczek, frytek lub ryżu do wyboru.

17,00
9. Kurczak Fit

Delikatny, grillowany filet z kurczaka podawany z mixem warzyw gotowanych na parze. Możliwość dokupienia ryżu do dania (3 zł)

16,00